×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML

Gospodarstwo agroturystyczne "Agroturystyka Rzepka"

Gospodarstwo agroturystycznego „Rzepka” na Podhalu należy do Stowarzyszenia...
Góralskie Gospodarstwa Gościnne, koło „Gazdowie Gościom ” w Bukowinie Tatrzańskiej. Nasz dom stoi na przełęczy górskiej (wys.830m.n.p.m.) z widokiem na panoramę Tatr i Gorców. Widać też Magurę Spiską, Pieniny i Babią Górę.

Oferujemy całodzienne wyżywienie oparte na produktach z własnego gospodarstwa. Posesja jest ogrodzona, obok domu mamy parking, sad z basenem kąpielowym, miejsce na grilla, huśtawkę i piaskownicę dla dzieci. Zwierzęta mile widziane. Prowadzimy czynne gospodarstwo rolne- hodujemy konie i kozy.
Zapraszamy do nauki jazdy konnej metodami naturalnymi z instruktorem i konne spacery po okolicy.
Nasza wieś leży w centrum Podhala – do Zakopanego i Tatr jest 20 km, w Pieniny i do Zalewu Czorsztyńskiego oraz zamków w Niedzicy i Czorsztynie- ok.22 km, do Babiej Góry i w Gorce- ok. 25 km. Można zaplanować trasy turystyczne ze zwiedzaniem obiektów muzealnych na Szlaku Architektury Drewnianej, odwiedzić na wycieczce rowerowej rezerwat Przełom Białki i jaskinię w Obłazowej słynną z wykopalisk archeologicznych, skansen w Zubrzycy, zwiedzić Tatry Słowackie i piękną jaskinię Bielską (granica jest 10 km od domu).

Można też wziąć udział w spływie tratwami flisackimi Przełomem Dunajca. Dla lubiących aktywny wypoczynek polecamy loty na paralotni z Czarnej Góry (903m, 15 min od domu), zawody modeli szybowcowych, spływ kajakowy rzeką Białką (jedyna rzeka typu alpejskiego w Polsce), skoki ze spadochronem na lotnisku nowotarskim (odl. 15 km), a w zimie- narty. Niedaleko naszego domu ( ok.400m) jest górna stacja wyciągu krzesełkowego „Koziniec”, a w odległości 4-9 km znajdują się wyciągi w Białce Tatrzańskiej (Kotelnica). Można zwiedzić też słynne jarmarki podhalańskie – łączące elementy folkloru, rzemiosła regionalnego, i tradycji góralskich.

W pobliskiej Bukowinie Tatrzańskiej( 5km) czynne jest miasteczko wodne –najnowocześniejsze w Europie, wykorzystujące ciepłe wody geotermalne. Zaraz za naszym domem zaczynają się lasy bogate w grzyby i jagody, ciągnące się aż do samych Tatr. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę naszym Gościom.
Nasz obiekt leży na szlaku "Małopolska wieś pachnąca ziołami".

Adres

  • Ulica: Sołtystwo 28A
  • Kod: 34-532
  • Miasto: Jurgów

Kontakt

  • Telefon: 182077846 lub 661472511
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.