×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML

Lut 14 2014

Czasopismo Na Spiszu Nr 89

„Kraina niezapomnianych chwil”
W Hotelu „Kinga” w Czorsztynie w dniu 20 grudnia 2013r. została zorganizowana uroczysta konferencja doty-cząca zakończenia wspólnego projektu współpracy realizo-wanego pomiędzy LGD „Gorce-Pieniny” i Stowarzyszenie Rozwoju Spisza i Okolicy .

Spotkanie prowadzili Prezesi Stowarzyszeń Pani Krystyna Kubik oraz Pan Julian Kowalczyk, witając wszystkich przybyłych gości. Obecni byli na konferencji także przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego p. Dyrektor Departamentu Funduszy Europejskich Piotr Szy-mański oraz p. Sławomir Włodarz. Konferencja była podsumowaniem realizacji projektu pn: „Kraina niezapomnianych chwil” , realizowanym w ramach działania 421: Wdrażanie Projektów Współpracy przez dwie partnerskie Lokalne Grupy Działania: LGD „Gorce-Pieniny” z siedzibą w Krościenku nad Dunajcem oraz Stowarzyszenie Rozwoju Spisza i Okolicy z siedzibą w Łapszach Niżnych. Celem projektu było wypromowanie partnerskich obszarów LGD w oparciu o lokalne zasoby turystyczno-rekreacyjne oraz stworzenie oferty spędzania wolnego czasu na obszarze obu Stowarzyszeń czyli 6 gmin: Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Ochotnica Dolna, Łapsze Niżne, Nowy Targ i Bukowina Tatrzańska. Sposobem na zrealizowanie zaplanowanego celu była produkcja krótkiego spotu i 15-minutowego filmu promocyjno-informacyjnego oraz przewodnika turystycznego, któ-
ry ma za zadanie zachęcić potencjalnego turystę do spędzania wolnego czasu w regionie oraz spopularyzować turystykę górską, wodną i ułatwić zwiedzanie tego wyjątkowego „nie-zadeptanego” jeszcze zakątka Polski gdzie czeka na turystę „ZALEW ATRAKCJI I GÓRY WRAŻEŃ” Film i spot można obejrzeć na stronach www.leadergorce-pieniny.pl, www.spisz.org, www.spisz.info na platformie youtube.

Czytaj gazetę ONLINE.

Czytany 2318 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 marzec 2014 12:32