×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML

Cze 04 2014

Nowo otarty Park Miniatur w Niedzicy - Zapraszamy

Park Miniatur Zabytków Podtatrza w Niedzicy oferuje nowoczesne podejście do rozrywki i wypoczynku. Dorośli wybierają go ze względu na zgromadzone tutaj obiekty - najpiękniejsze kościoły i katedry z całego Podtatrza, pokazane w skali 1:20, robią takie samo wrażenie jak ich pierwowzory.

Ideą muzeum, bo cały kompleks rozrywkowy ma także walory edukacyjne, jest połączenie rozrywki, edukacji i kultury. Dlatego obok zapierających dech w piersiach zamków można tu także dać upust swojej energii i skorzystać z parku linowego. Sam park linowy przeznaczony jest dla użytkowników w każdym wieku, a dzieci mają tu specjalny park linowy przeznaczony dla siebie.

Dla najmłodszych park miniatur zorganizował również park rozrywki z licznymi dmuchanymi zjeżdżalniami, które nawiązują do tematyki parku. Warto pamiętać, że park linowy dla dzieci i park rozrywki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Na terenie parku znajduje się także restauracja - Karczma Zadyma, serwująca smaczne dania kuchni polskiej, podane w nowej oprawie. Starsi mogą tu także napić się piwa.

Park miniatur w Niedzicy to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie zamek czorsztyński, pieniński i orawski sąsiadują ze sobą, a trasy parku linowego zapewniają rozrywkę i dorosłym, i dzieciom przez wiele godzin.

parkminiatur.org

Czytany 5215 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 czerwiec 2014 18:11